Неділя, 5 травня

5 травня

4 травня

Україна поступилася Литві на Євробаскеті-2017: опубліковано відео

Збірна України програла збірній Литви в матчі четвертого туру групового етапу Євробаскету-2017. Українці зазнали розгромної поразки.

Зустріч завершилася з рахунком 92:64 на користь діючих віце-чемпіонів Європи. Найрезультативнішим гравцем у складі української збірної став Артем Пустовий, який набрав 29 очок і зібрав 8 підбирань.

"Литва - фаворит нашої групи, це лідер нашої групи. Ми не готові грати всі 40 хвилин проти Литви на повній концентрації, хоча в деякі хвилини здавалося, що ми граємо на рівних. Литва сьогодні була краще як в нападі, так і в захисті. особливо в захисті", - зазначив після матчу головний тренер української збірної Євген Мурзін.

Таким чином, після чотирьох матчів в активі в української збірної одна перемога і три поразки. Заключний і вирішальний матч групового етапу Україна проведе 6 вересня. Суперниками нашої збірної будуть господарі паркету ізраїльтяни.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що в попередньому матчі українці обіграли збірну Грузії.