• НБУ:EUR 43.00
НБУ:USD  40.25

27 червня

Боруссія - Реал: відео огляд історичної перемоги Королівського клубу

В одному з центральних матчів другого туру Ліги чемпіонів мадридський "Реал" обіграв на виїзді дортмундську "Боруссію" з рахунком 3:1. "Апостроф" вів онлайн трансляцію з Дортмунда.

Таким чином, Королівський клуб вперше в історії обіграв "Боруссію" у Дортмунді. У попередніх шести матчах тричі перемагала "Боруссія" і тричі була зафіксована нічия.

Перший м'яч гості забили на 18-й хвилині. Карвахаль виконав класну передачу з правого флангу, а Бейл ударом в дотик відправив м'яч у дальню дев'ятку. Правда за кілька хвилин до цього суддя відверто пробачив "Реал", не призначивши очевидний пенальті за гру рукою Серхіо Рамоса. Капітан "Реала" підіграв собі рукою, вибиваючи м'яч з лінії воріт.

На початку другого тайму Кріштіану Роналду подвоїв перевагу, але через дві хвилини П'єр-Емерік Обамеянг один м'яч відквитав.

Дивіться також: "Шахтар" поступився "Манчестер Сіті" у видовищному матчі Ліги чемпіонів: відеоогляд

Однак "Боруссії" не вдалося уникнути поразки. Більш того, на 79-й хвилині Роналду забив свій другий гол в матчі і четвертий в нинішній Лізі чемпіонів.

У підсумку, 1:3 - впевнена перемога Королівського клубу над "Боруссією". "Реал" зняв прокляття Дортмунда.

Наш Андрій Ярмоленко відіграв весь матч.

Дивіться відео найкращих моментів гри в Дортмунді.

Тепер у "Реала" і англійського "Тоттенхем Хотспур" по 6 очок, а у "Боруссії" з кіпрським АПОЕЛом - нулі.