Четвер, 25 квітня

25 квітня

Гол і результативна передача Ярмоленко принесли чергову перемогу "Боруссії": опубліковано відео

Хавбек дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко став справжнім героєм матчу Бундесліги проти "Аугсбурга".

Команда українського футболіста виграла з рахунком 2:1, а гравець збірної України спочатку забив сам, а потім віддав результативну передачу на партнера.

Вже на 4-й хвилині зустрічі український півзахисник вивів свою команду вперед, забивши неймовірний за красою м'яч. Це перший гол Андрія в німецькому чемпіонаті.

Ще в першому таймі команда Ярмоленко знову засмутила воротаря "Аугсбурга". На 24-й хвилині наш співвітчизник віддав передачу на японця Шінджі Кагаву, який закинув м'яч за комірець голкіперу.

На 64-й хвилині протистояння Ярмоленко з поля пішов, поступившись місцем Максиміліану Філіпу.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Шевченко відзначився голом у матчі зірок у Грузії.

Розділ: Спорт Тема: Футбол