Вівторок, 30 квітня

30 квітня

Український форвард забив гол у матчі проти турецького гранда: опубліковано відео

Український форвард Євген Селезньов забив перший гол за турецький "Карабюкспор" у новому сезоні. Українець відзначився в матчі сьомого туру чемпіонату Туреччини проти "Галатасарая".

Селезньов вийшов на заміну на 32-й хвилині матчу і в кінці першого тайму реалізував пенальті. Гол українця у підсумку не допоміг "Карабюкспору" набрати очки - "Галатасарай" забив гол у компенсований час і виграв з рахунком 3:2.

Відзначимо, що в поточному сезоні Селезньов провів свій п'ятий матч у чемпіонаті Туреччини.

Додамо, що в складі "Карабюкспору" на поле також виходили Олександр Рибка і Андрій Близниченко.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що гол і результативна передача Андрія Ярмоленка принесли перемогу "Боруссії".