Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Зоряний форвард збірної Аргентини був доставлений в лікарню під час товариського матчу в Росії

Нападнику збірної Аргентини Серхіо Агуеро стало погано в перерві товариській зустрічі проти збірної Нігерії.

Матч національних збірних проходив у вівторок в Краснодарі і завершився перемогою африканської збірної з рахунком 4:2.

Після першого тайму 29-річний гравець англійського "Манчестер Сіті" втратив свідомість прямо в роздягальні. У терміновому порядку Агуеро був доставлений в одну з краснодарських лікарень.

Після обстеження з'ясувалося, що причина інциденту - різке зниження артеріального тиску. Як розповів журналістам лікар аргентинської команди Донато Вільяні, у форварда національної збірної траплялося подібне в підлітковому віці.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що вчора в Росії відбувся товариський матч між місцевою збірною та командою Іспанії.

Розділ: Спорт Тема: Футбол