Неділя, 28 квітня

28 квітня

27 квітня

Український гімнаст завоював "золото" на етапі Кубка світу

Українець Ігор Радівілов завоював золоту медаль на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в німецькому Котбусі.

Радівілов став найкращим у вправі на кільцях. Українець завершив свій виступ з результатом 15.133 бала і в боротьбі за "золото" випередив двох китайців: Пенг Лея (15.066) і Чінгун Лана (14.633).

Відзначимо, що ще один українець Олег Верняєв став четвертим у вправі на коні, а Андрій Сенічкін посів шосте місце.

Нагадаємо, в жовтні Радівілов виграв срібну медаль чемпіонату світу у опорному стрибку, а також був визнаний найкращим спортсменом України за підсумками місяця.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що найкращий український гімнаст Верняєв в січні перенесе операцію і пропустить сезон.