НБУ:USD  39.50

19 квітня

Світоліна обіграла головну сенсацію Australian Open в українському дербі: опубліковано відео

Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла головну сенсацію Australian Open 15-річну українку Марту Костюк.

Матч тривав 60 хвилин і завершився перемогою Світоліної в двох сетах. Після рівного початку матчу (2:2) четверта ракетка світу взяла чотири гейми поспіль, а потім з тим же рахунком виграла і другий сет - 6:2, 6:2.

"Шкода, що мені потрібно було грати проти українки, завжди важко грати проти співвітчизниці. Марта - боєць, бореться до кінця, ми могли це побачити. На неї чекає велике майбутнє, і ми ще почуємо про неї", - зазначила Світоліна після матчу.

Цікаво, що Світоліна вперше в кар'єрі пробилася до четвертого кола Australian Open. За вихід до чвертьфіналу українка посперечається з чеською тенісисткою Денізою Аллертовою, яка є 130-ю ракеткою світу.

Додамо, що ще одна українка Катерина Бондаренко не зуміла пробитися до четвертого кола, поступившись у трьох сетах словацькій тенісистці Магдалені Рибариковій - 5:7, 6:3, 1:6.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українка Леся Цуренко припинила боротьбу на Australian Open.