Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Українець завоював медаль Кубка світу з фехтування: опубліковано фото

Український шпажист Богдан Нікішин завоював срібну медаль на етапі Кубка світу з фехтування в німецькому Хайденхаймі.

У напруженому поєдинку за золоті медалі українець поступився японцю Казуясу Мінобі з рахунком 13:15.

По ходу турніру Нікішин виграв у швейцарця Бенджаміна Штеффена (9:6), італійця Едуардо Мунцоне (10:5), представника Казахстану Руслана Курбанова (10:7), італійця Марко Фікеру (3:1), а в півфіналі вибив з боротьби ще одного представника Італії Габріеля Чімміні (15:8).

Також відзначимо, що українці Юрій Тараненко і Ян Сич на етапі Кубка світу в Хайденхаймі вибули з боротьби в 1/32 фіналу, а Ігор Рейзлин і Максим Хворост поступилися в 1/16 фіналу.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що титулована українська спортсменка блискуче відновила кар'єру після народження дитини.