• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

11 травня

Український нападник відзначився важливим голом в Європі: опубліковано відео

Український нападник Євген Селезньов забив свій другий гол за турецький "Акхісар Беледіє". Українець приніс своїй команді нічию в матчі 19-го туру чемпіонату Туреччини проти "Антальяспору".

Селезньов вийшов на заміну відразу після перерви і зумів забити гол на 90-й хвилині матчу. Після скидки партнера по команді українець з декількох метрів переграв голкіпера.

Гол Селезньова врятував "Акхісар Беледіє" від поразки. Матч завершився внічию - 1:1.

Таким чином, на рахунку українця тепер два голи в трьох матчах у складі "Акхісар Беледіє". Нагадаємо в своєму першому матчі за новий клуб Селезньов відзначився голом з пенальті.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що півзахисник збірної України забив ефектний гол у Бельгії.