Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Українські дзюдоїсти зібрали урожай медалей на змаганнях в Європі

Українські дзюдоїсти успішно виступили на змаганнях в Португалії та Болгарії в рамках Відкритих континентальних кубків.

Як повідомляє офіційний сайт НОК України, в ході двох турнірів представники українського дзюдо зібрали повний комплект медалей.

Так, в португальському Одівелаші українські спортсменки завоювали "золото" і "срібло" у ваговій категорії +78 кг. В українському фіналі Єлизавета Каланіна виграла у Галіни Тарасової.

У Софії відразу п'ять представників України завоювали бронзові нагороди. Медалі на рахунку Артема Лесюка (вагова категорія 60 кг), Богдана Ядова (66 кг), Каро Марандяна (66 кг), Данила Гуцола (100 кг) і Андрія Колесника (+100 кг).

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українець завоював медаль Кубка світу з фехтування.