Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Доки не впріти, доти не вміти: Канада ще раз розбила Росію на Олімпіаді

Жіноча збірна Канади розгромила команду Олімпійських атлетів з Росії з рахунком 5:0 в півфіналі хокейного турніру на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані.

Як повідомляє "Апостроф", 19 лютого канадки обіграли росіянок з таким же рахунком, як і тижнем раніше в матчі групового етапу. Як то кажуть, доки не впріти, доти не вміти.

ОЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 19 ЛЮТОГО

Канадки закинули по шайбі на початку першого та другого періодів. А на початку третьої 20-хвилинки відзначилися двічі.

За п'ять хвилин до кінця зустрічі Ребекка Джонстон, що оформила дубль у першій грі з росіянками, поставила жирну крапку в півфінальному матчі.

Після гри російські хокеїстки в унісон заявили, що судді допомагали канадкам. Росіянок вкрай обурив момент наприкінці другого періоду, коли канадська хокеїстка Бріджит Лакетт влучила ключкою по горлу росіянці Ганні Шохіній, намагаючись зберегти шайбу в зоні атаки. Судді залишили цей епізод без уваги.

Дивіться також: Французька фігуристка потрапила в пікантну ситуацію на Олімпіаді-2018: опубліковано фото

У фіналі Канада битиметься із збірною США. А ОАР в матчі за третє місце зіграє з Фінляндією. На груповій стадії Канада обіграла США з рахунком 2:1, а Суомі познущалися над росіянками (5:1).

Цікаво, що російські хокеїстки жодного разу не забивали північноамериканським збірним на Олімпіадах. Росіянки програли чотири матчі канадкам із загальним рахунком 0:29 і зазнали двох поразок в іграх з американками із загальним рахунком 0:18.