НБУ:USD  38.85

Олімпіада 2018: хроніка і результати 19 лютого

16 лютого у Пхьончхані розіграли 3 комплекти медалей

16 лютого у Пхьончхані розіграли 3 комплекти медалей Фото: ЕРА/UPG

Стартував заключний тиждень на Зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані. У понеділок, 19 лютого, в Пхьончхані розіграно 3 комплекти медалей.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію 12-го змагального дня Олімпіади.

ОЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 17 ЛЮТОГО

ОЛІМПІАДА 2018: ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ 18 ЛЮТОГО

УКРАИНА

Фігуристи Олександра Назарова і Максим Нікітін не змогли пробитися у фінал в танцях на льоду. За короткий танок українці отримали 57.97 балів і посіли 21-е місце серед 24-х дуетів. Для потрапляння у фінальну двадцятку Олександрі і Максиму не вистачило 1,45 бала.

ПЕРЕМОЖЦІ ДНЯ

Норвезький ковзаняр Ховард Лорентцен сенсаційно виграв золоту медаль в спринтерському забігу на 500 метрів, випередивши на 0.01 секунди корейця Мін Кю Ча. Лорентцен став автором нового олімпійського рекорду. Без медалі залишилися нідерландські ковзанярі, які на цій дистанції зайняли весь подіум у Сочі. Сьогодні нідерландські ковзанярі посіли 7, 9 і 10 місця.

Справжньою драмою завершились змагання серед екіпажів-двійок в бобслеї. Канадці (Джастін Кріппс і Александр Копач) і німці (Франческо Фрідріх і Торстен Маргіс) показали абсолютно однаковий час за підсумками чотирьох заїздів. Обидва екіпажі стали олімпійськими чемпіонами. "Бронзу" завоювали латвійці Оскарс Мельбардіс і Яніс Стренга.

Зазначимо, що такий результат - не новинка в бобслеї. 20 років тому на Олімпіаді в Нагано золоті медалі за підсумками чотирьох заїздів були вручені італійському і канадському екіпажам.

Розіграно останній комплект медалей в стрибках з трампліну. Золоті медалі в командній першості завоювали норвезькі літаючі лижники. Срібними призерами стали німці, а бронзові медалі поїдуть до Польщі.

МЕДАЛІ

Лідерство в таблиці медалей зміцнила Норвегія. Нащадки вікінгів завоювали вже 11 золотих нагород, випереджаючи Німеччину на одну медаль найвищого ґатунку.

Україна з однією золотою медаллю, яку завоював фрістайліст Олександр Абраменко, посідає 18-те місце.