Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Чехія - Росія - 0:3 Онлайн битви за фінал Олімпіади-2018

У першому півфінальному матчі хокейного турніру на Олімпійських іграх-2018 збірна Олімпійських атлетів з Росії перемогла команду Чехії з рахунком 3:0.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію матчу Чехія - ОАР.

Нагадаємо, на шляху до півфіналу росіяни розгромили Норвегію, а Чехія в серії буллітів переграла США. Обидві команди зайняли перші місця в групах, вийшовши до чвертьфіналу напряму. Чехи виграли всі три матчі в групі, а росіяни стартували з поразки, після чого виграли в групі дві гри.

Зазначимо, що з 2010 року Чехія і Росія зіграли між собою 54 матчі. 21 гру виграли чехи і в 33-х матчах перемагали росіяни. Різниця шайб - 119:165 на користь російських хокеїстів. В останніх п'яти матчах росіяни здобули 5 перемог.