• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

8 травня

Відомий український форвард забив красивий гол у Туреччині: опубліковано відео

Український нападник Євген Селезньов забив черговий гол у складі турецького клубу "Акхісар Беледіє". Нападник відзначився в півфінальному матчі Кубка Туреччини проти "Галатасарая".

Селезньов вийшов на поле в стартовому складі своєї команди і на 19-й хвилині підставив ногу під неточний удар одноклубника, переправивши м'яч у ворота. Гол вийшов досить ефектним.

На 71-й хвилині форвард був замінений, а домашній для "Акхісар Беледіє" матч у підсумку завершився перемогою "Галатасарая" з рахунком 2:1. Матч у відповідь відбудеться 17 квітня.

Відзначимо, що на рахунку Селезньова вже 5 голів і 2 гольові передачі в 10 матчах за "Акхісар Беледіє".

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що український форвард приніс перемогу своїй команді в Бельгії.