• НБУ:USD 39.40
НБУ:USD  39.40

12 травня

11 травня

Калюжа бруду і конфуз захисника вирішили результат футбольного матчу в Англії: опубліковано відео

Неймовірно курйозний переможний гол був забитий в матчі п'ятого дивізіону чемпіонату Англії "Уокінг" - "Маклсфілд Таун" (2:3).

Гості провели вирішальний гол за рахунку 2:2 на четвертій доданій до другого тайму хвилині.

Нападник "Маклсфілд Таун" проштовхнув м'яч між ніг воротарю, проте сфера застрягла в калюжі бруду і не закотилася в ворота. Один із захисників "Уокінга" Джої Джонс міг би дістатися до м'яча першим і вибити його з калюжі, проте, порахувавши, що гол неминучий, зупинився, схопився за голову і відвернувся від воріт.

В результаті першим до м'яча встиг півзахисник "Маклсфілда" Деніел Уайтхед, який і проштовхнув його в сітку.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що воротар бразильського клубу осоромився на футбольному полі.

Розділ: Спорт Тема: Футбол