Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

Канада перемогла Росію в захоплюючому чвертьфіналі чемпіонату світу з хокею: відеоогляд

У данському Копенгагені відбувся матч 1/4 фіналу чемпіонату світу з хокею, в якому збірна Росії програла Канаді.

Канадці тричі вели в рахунку по ходу зустрічі, але росіянам щоразу вдавалося відіграватися. Матч перейшов в овертайм, в якому Канаді вдалося закинути переможну шайбу. У півфіналі Канада зіграє з переможцем пари Фінляндія - Швейцарія.

Росія - Канада - 4:5 (0:1, 2:1, 2:2, 0:1)

Голи: 0:1 - 4 Парайко (Еберле, Макдевід), 0:2 - 31 Нюджент-Хопкінс (Парайко, Макдевід), 1:2 - 32 Міхєєв (Зайцев, Анісімов), 2:2 - 37 Барабанов (Дадонов), 2:3 - 47 Терріс (Шварц), 3:3 - 48 Андронов (Сошніков, Зайцев), 3:4 - 52 Дюбуа (Джост), 4:4 - 54 Анісімов (Зайцев, Григоренко), 4:5 - 65 О'Райллі (Макдевід, Екблад)