• НБУ:EUR 42.40

18 травня

17 травня

Роналду феноменально увійшов в історію чемпіонатів світу: опубліковано відео

Кріштіану Роналду оформив хет-трик у матчі між збірними Португалії та Іспанії і вписав своє ім'я в історію чемпіонатів світу.

ПОРТУГАЛІЯ - ІСПАНІЯ: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ОГЛЯД МАТЧУ

Роналду став четвертим футболістом, якому вдалося відзначитися забитими голами на чотирьох чемпіонатах світу. Раніше португалець забивав на ЧС-2006, ЧС-2010 і ЧС-2014.

Крім Роналду, похвалитися таким же досягненням можуть німці Уве Зеелер і Мирослав Клозе і бразилець Пеле.

Також відзначимо, що Роналду наздогнав легендарного угорського нападника Ференца Пушкаша в списку найкращих бомбардирів в історії європейських збірних. На рахунку Роналду тепер 84 м'ячі за Португалію. Світовий рекорд належить іранцю Алі Даєї (109 голів).

Нагадаємо, Роналду оформив дубль у першому таймі, після чого на 88-й хвилині гри врятував португальців від поразки ударом зі штрафного. Зустріч завершилася з рахунком 3:3.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Раніше "Апостроф" також опублікував відео голів матчу Іспанія - Португалія.