Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Франція - Австралія: відео голів

Збірна Франція у важкій боротьбі обіграла Австралію (2:1) в матчі першого туру групового етапу чемпіонаті світу-2018.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Франція - Австралія.

Перший тайм видався вельми нудним і єдиний небезпечний момент створили австралійці, але французів врятував воротар Уго Льоріс.

У другій половині Поль Погба класним пасом вивів Антуана Грізманна до воріт і його збив захисник. Арбітр вперше в історії чемпіонатів світу звернувся до системи відеоассістента (VAR) і призначив пенальті, який чітко реалізував Грізманн - 1:0. Втім, вже через кілька хвилин право на 11-метровий удар отримала Австралія. Самуель Умтіті чогось зіграв рукою в своїй штрафній і привіз пенальті у ворота своєї команди. Мілі Єдинак з точки не схибив - 1:1.

В кінці зустрічі Погба отримав м'яч в центрі поля, протягнув його до штрафної суперника, обігрався з Жиру і з рикошетом від ноги захисника пробив у поперечину, від якої м'яч відскочив за лінію воріт - 2:1.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Франція - Австралія - 2:1 (0:0)

Голи: Грізманн (57, з пенальті), Погба (80) - Єдинак (61, з пенальті)

Раніше "Апостроф" повідомляв про бойову нічию між Португалією і Іспанією.