• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

8 травня

Португалія ледь не вилетіла з чемпіонату світу: відеоогляд

Збірна Португалії зіграла внічию зі збірною Ірану і вийшла в плей-офф чемпіонату світу. Матч, який пройшов у Саранську, завершився внічию - 1:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Іран - Португалія.

Португальці відкрили рахунок в матчі в кінцівці першого тайму - красивий гол забив Куарежма. Відразу після перерви Роналду міг збільшувати перевагу своєї команди, проте не реалізував пенальті.

Іран відповів у компенсований до другого тайму час - Ансаріфард реалізував одинадцятиметровий за гру рукою. Слідом іранці могли вибити Португалію з чемпіонату світу, проте Амірі не використав чудову нагоду, пробивши в сітку із зовнішнього боку воріт.

ІРАН - ПОРТУГАЛІЯ: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ

В іншому матчі групи Іспанія зіграла внічию з Марокко (2:2). Таким чином, Іспанія (5 очок) завдяки більшій кількості забитих голів посіла перше місце в групі, а Португалія (5 очок) - друге. Іран (4 очки) і Марокко (1 очко) покинули турнір.

В 1/8 фіналу Іспанія зіграє з Росією, а Португалія - з Уругваєм.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Іран - Португалія - 1:1