Середа, 24 квітня

24 квітня

Бразилія на класі вибила європейців з чемпіонату світу: відеоогляд

Збірна Бразилії обіграла збірну Сербії в матчі третього туру групового етапу чемпіонату світу-2018, не дозволивши сербам замахнутися на вихід в плей-офф турніру.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Сербія - Бразилія.

Бразильцям вдалося відкрити рахунок в матчі на 36-й хвилині - Коутіньо зробив класний пас на Пауліньо, а той в дотик перекинув м'яч через голкіпера.

У другому таймі Сербія упустила відмінний шанс зрівняти рахунок (не забив Мітровіч) і тут же пропустила другий гол. Після навісу від кутового прапорця відзначився Тіаго Сілва.

СЕРБІЯ - БРАЗИЛІЯ: ВІДЕО ГОЛІВ

У паралельному матчі групи Е Швейцарія та Сербія зіграли внічию - 2:2. Таким чином, Бразилія виграла групу, набравши 7 очок, а Швейцарія (5 очок) стала другою. Сербія (3 очки) і Коста-Ріка (1 очко) залишають турнір.

Сербія - Бразилія - 0:2
Голи: Пауліньо, 36, Сілва, 68

Сербія: Стойкович, Рукавіна, Вельковіч, Міленкович, Коларов, Матіч, Мілінковіч-Савич, Льяіч (Живкович, 75), Тадіч, Костич (Радоньїч, 82), Мітровіч (Йович, 89)

Бразилія: Алісон, Фагнер, Міранда, Сілва, Марсело (Філіпе Луїс, 10), Каземіро, Пауліньо (Фернандіньо, 66), Коутіньо (Ренато Аугусто, 80), Вілліан, Габріель Жезус, Неймар

Попередження: Льяйіч, Матіч, Мітровіч

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ