Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Швеція сенсаційно виграла групу на чемпіонаті світу: відеоогляд

Збірна Швеції розгромила збірну Мексики в третьому турі групового етапу ЧС-2018 і виграла групу F.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Мексика - Швеція.

У першому таймі команди рахунок не відкрили, проте відразу після перерви Швеція вийшла вперед. Берг намагався пробити по воротах, але замість цього курйозно зрізав м'яч на Аугустінссона, який переграв Очоа. Ще через дванадцять хвилин шведи заробили пенальті, який упевнено реалізував Гранквіст. А добили мексиканці самі себе - курйозний автогол на рахунку Альвареса.

МЕКСИКА - ШВЕЦІЯ: ВІДЕО ГОЛІВ

У паралельному матчі Південна Корея сенсаційно обіграла Німеччину (2:0) і допомогла Мексиці вийти в плей-офф. Швеція (6 очок) і Мексика (6 очок) продовжують боротьбу на ЧС-2018, а Південна Корея (3 очки) і Німеччина (3 очки) залишають турнір.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Мексика - Швеція - 0:3
Голи: Аугустінссон, 50, Гранквіст, 62 (з пенальті), Альварес, 74 (у свої ворота).

Мексика: Очоа, Альварес, Сальседо, Морено, Гальярдо (Фабіан, 65), Еррера, Гуардадо (Корона, 74), Лайюн (Перальта, 89), Вела, Лосано, Чічаріто.

Швеція: Ольсен, Люстіг, Лінделеф, Гранквіст, Аугустінссон, Классон, Ларссон (Свенсон, 57), Екдаль (Хільємарк, 80), Форсберг, Тойвонен, Берг (Телін, 68).

Попередження: Гальярдо, Морено, Лайюнь - Ларссон, Люстіг.