Пʼятниця, 10 травня

10 травня

9 травня

Росія - Хорватія: дивитися онлайн відео голів

7 липня Сочі відбувся чвертьфінальний матч чемпіонату світу-2018, в якому збірна Хорватії в серії пенальті обіграла Росію.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Росія - Хорватія.

Рахунок в середині першого тайму блискучим дальнім ударом відкрив Денис Черишев - 1:0. Втім, вже через кілька хвилин рахунок зрівняв Андрій Крамаріч, який забив головою після пасу Маріо Манджукича - 1:1.

У другому таймі голів забито не було і зустріч перейшла в додатковий час.

На 100-й хвилині після подачі кутового Домагой Віда вивів хорватів вперед - 1:2. Але хорватам не вдалося втримати перемогу. Маріо Фернандес замкнув головою подачу Алана Дзагоєва зі штрафного - 2:2.

У серії післяматчевих пенальті Хорватія була сильнішою 4:3 і вийшла в півфінал, де зіграє зі збірною Англії.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Росія в 1/4 фіналу ЧС-2018 перемогла Іспанію, а Хорватія перевершила Данію.