Четвер, 2 травня

1 травня

Бельгія - Англія: відео голів

14 липня в Санкт-Петербурзі пройшов матч за третє місце чемпіонату світу-2018, в якому зустрічалися збірні Бельгії та Англії. Володарями бронзових нагород стали бельгійці.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Бельгія - Англія.

Бельгія вийшла вперед вже на 4-й хвилині матчу - після прострілу Насера Шадлі Тома Меньє зумів підлаштуватися під м'яч і з п'яти метрів коліном направити його в сітку.

На 82-й хвилині бельгійці подвоїли свою перевагу - Еден Азар реалізував вихід один на один після пасу Кевіна Де Брюйне.

БЕЛЬГІЯ - АНГЛІЯ - 2:0

ГОЛИ: Меньє, 4, Азар, 82

Нагадаємо, команди вже грали один проти одного на груповому етапі ЧС-2018. Суперники провели той матч другими складами, і бельгійці здобули мінімальну перемогу - 1:0.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

Як повідомляв "Апостроф", в півфіналі Бельгія програла Франції, а Англія в додатковий час поступилася Хорватії.