Четвер, 25 квітня

25 квітня

Збірна України створила чергову сенсацію на Євро-2018

В рамках другого туру групового етапу юнацького чемпіонату Європи (U-19) відбувся матч, в якому зіграли збірні України та Англії. Гра пройшла у фінському місті Сейнайоки і завершилася внічию 1:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Україна - Англія.

У першому таймі команди обмінялися забитими м'ячами: на 8-й хвилині за англійців забив Тавернер після розіграшу кутового, а на 38-й хвилині Супряга поборовся у штрафному суперника, виграв м'яч і відправив його у сітку воріт.

У другому таймі команди голів не забивали.

Нагадаємо, що в першому турі Україна сенсаційно перемогла Францію (2:1), а Англія була сильнішою Туреччини (3:2). Після двох турів Англія і Україна " набрали по чотири очки.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в Європі провели розслідування про корупцію в FIFA, в якому фігурує Суркіс.