Середа, 24 квітня

24 квітня

"Баварія" розбила ПСЖ у Міжнародному кубку чемпіонів: відеоогляд

У австрійському Клагенфурті відбувся матч Міжнародного кубка чемпіонів, в якому зустрілися гранди європейського футболу "Баварія" і ПСЖ.

Зустріч завершилася вольовою перемогою "Баварії" з рахунком 3:1. Пропустивши в першому таймі, мюнхенці в другій половині гри відправили у ворота суперника три голи за 18 хвилин.

Відзначимо, що італійський голкіпер Джанлуїджі Буффон дебютував у складі парижан.

Баварія - ПСЖ - 3:1
Голи: Мартінес, 60, Санчеш, 68, Зіркзее, 78 - Веа, 31.

Баварія: Ульрайх, Рафінья (Йоханссен, 70), Станісіч (Алаба, 46), Мартінес (Річардс, 62), Бернат (Гнабрі, 62), О. Мейер (Шабані, 46), Санчеш (Цилла, 70), Віль, Рібері (Коман, 46), Роббен (Д. Мейер, 62), Вагнер (Зіркзее, 62).

ПСЖ: Буффон (Дешам, 66), Ріман, Діарра (Загрей, 72), Мбе Со, Дагба (Жоржен, 84), Бернеде, Рабьо (Посталачі, 72), Нсокі, Туфікі (Фрессанж, 84), Веа, Нкунку ( Хесе, 72).

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що "Боруссія" в Міжнародному кубку чемпіонів сенсаційно обіграла "Манчестер Сіті".