Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Челсі - Манчестер Сіті: відео голів

5 серпня в Лондоні на стадіоні "Уемблі" "Манчестер Сіті" в матчі за Суперкубок Англії переміг "Челсі" і став володарем трофея.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Челсі" - "Манчестер Сіті".

Рахунок був відкритий на початку матчу. Філ Фоден відмінним пасом знайшов Серхіо Агуеро в штрафній "Челсі" і аргентинець точно пробив метрів з 15-ти - 0:1. Манкуніанці продовжували тиснути, але до перерви їм відзначитися більше не вдалося.

На початку другої половини Агуеро міг зробити дубль, але обігравши воротаря форвард не влучив у порожні ворота. Втім, вже через кілька хвилин Агуеро увірвався в штрафну після пасу Бернарду Сілви і розправився з воротарем "Челсі" - 0:2. У час, що залишився "Манчестер Сіті" міг забити ще кілька голів, але голкіпер суперника зробив кілька відмінних сейвів.

"Манчестер Сіті" виграв Суперкубок Англії в п'ятий раз у своїй історії.

"Челсі" - "Манчестер Сіті" - 0:2 (0:1)

Голи: Агуеро (13, 58)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Манчестер Сіті" переміг "Баварію" у матчі Міжнародного кубка чемпіонів.