24 квітня

Реал - Атлетико: відео голів

У матчі за Суперкубок УЄФА "Атлетіко" переміг "Реал" і став володарем трофея.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Реал" - "Атлетіко".

Рахунок був відкритий вже на першій хвилині матчу. Дієго Коста увірвався в штрафну і потужним ударом з гострого кута відправив м'яч у ворота - 0:1. Відігратися "Реал" зумів в середині тайму. Карім Бензема точно пробив головою після навісу Гарета Бейла - 1:1.

В середині другої половини Хуанфран зіграв рукою в своїй штрафній і Серхіо Рамос впевнено реалізував пенальті - 2:1. Втім, незабаром "Атлетіко" зрівняв рахунок. Корреа увірвався в штрафну і виклав м'яч Кості - 2:2. Зустріч перейшла в додатковий час.

Рафаель Варан грубо помилився перед своїй штрафній, м'яч підхопив Тома Парті і відмінним пасом знайшов Сауля Ньігеса, який потужним ударом з льоту вивів "Атлетіко" вперед - 2:3. А ще через кілька хвилин Коке з пасу Вітоло збільшив перевагу "Атлетіко" - 2:4. Цей гол став останнім у матчі.

"Атлетіко" переміг у Суперкубку УЄФА втретє в своїй історії.

"Реал" - "Атлетіко" - 2:4 (1:1)

Голи: Бензема (27), Рамос (63, з пенальті) - Коста (1, 79), Сауль (98), Коке (104)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Атлетіко" переміг "Арсенал" у матчі Міжнародного кубка чемпіонів.