Четвер, 2 травня

2 травня

1 травня

"Аякс" влаштував гольову феєрію перед битвою з "Динамо" в Києві

"Аякс", який є суперником київського "Динамо" в плей-офф раунді кваліфікації Ліги чемпіонів, в матчі третього туру чемпіонату Нідерландів розгромив "Єммен".

Нагадаємо, що в першому матчі "Аякс" переміг "Динамо" з рахунком 3:1. Зустріч у відповідь відбудеться в Києві 28 серпня.

Рахунок був відкритий вже на самому початку матчу. Зійех увірвався в штрафну, обіграв захисника і точно пробив в кут воріт - 1:0. У кінцівці першого тайму відзначився Хунтелаар, який з близької відстані добив у ворота м'яч, що відскочив від штанги - 2:0.

В середині другого тайму Хунтелаар оформив дубль, точно пробивши головою - 3:0. Четвертий гол забив Тадич, який добив м'яч у ворота після рикошету від захисника - 4:0. У самій кінцівці зустрічі гравець "Еммена" відзначився автоголом - 5:0.

"Аякс" - "Єммен" - 5:0 (2:0)

Голи: Зійех (8), Хунтелаар (38, 59), Тадич (71), Бідж (86, автогол)

Раніше "Апостроф" наводив слова наставника "Динамо" Олександра Хацкевича, який оцінив шанси команди після поразки від "Аякса" в першому матчі.