Пʼятниця, 3 травня

3 травня

"Барселона" зазнала сенсаційної поразки в чемпіонаті Іспанії: відеоогляд

У матчі шостого туру чемпіонату Іспанії "Барселона" на виїзді несподівано програла "Леганесу".

Рахунок був відкритий на початку зустрічі. Коутіньйо отримав передачу від Мессі і класним ударом відправив м'яч у ворота - 0:1. Через кілька хвилин Мессі міг подвоїти рахунок, але м'яч після його удару влучив у поперечину. Але на початку другого тайму все перевернулося. Спочатку Ель-Жар ударом головою з близької відстані зрівняв рахунок - 1:1. А всього через хвилину Піке допустив моторошну помилку і Арнаіс, який влітку перейшов в "Леганес" з "Барселони", вивів господарів вперед - 2:1. Каталонці кинулися відіграватися, але їм цього не вдалося.

"Леганес" - "Барселона" - 2:1 (0:1)

Голи: Ель-Жар (52), Арнаіс (53) - Коутіньйо (12)

"Леганес": Куельяр, Тарін, Сільва, Рауль Гарсія, Бустінса, Хуанфран, Мікель Весга (Меріно, 82), Оскар Родрігес (Гумбау, 74), Ель-Жар (Ньом, 86), Перес, Ен-Несірі.

"Барселона": тер Штеген, Умтіті, Роберто, Вермален (Альба, 70), Піке, Дембеле (Малком, 71), Коутіньйо, Бускетс, Ракітіч, Мессі, Ель-Хаддаді (Суарес, 61).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Барселона" не зуміла обіграти "Жирону" в чемпіонаті Іспанії.