19 квітня

Пішов з життя легендарний український футболіст і тренер

Після тривалої важкої хвороби у віці 80 років помер колишній нападник і тренер київського "Динамо" Олег Базилевич.

Про це повідомляє офіційний сайт "Динамо".

Базилевич в якості футболіста вигравав чемпіонат і Кубок СРСР у складі "Динамо". Також він грав за "Чорноморець" і "Шахтар". Після завершення кар'єри гравця він став тренером, і очолив донецький "Шахтар". Потім в якості помічника Валерія Лобановського він двічі завоював золоті медалі чемпіонату СРСР, а в 1975 році став володарем Кубка володарів кубків.

Після київського "Динамо" Базилевич тренував мінське "Динамо", "Пахтакор", ЦСКА, "Зорю", знову "Шахтар", "Славію", збірну України, а також олімпійські збірні Болгарії та Кувейту.

Раніше "Апостроф" повідомляв про смерть легендарного українського баскетболіста Григорія Хижняка.