НБУ:USD  39.40

11 травня

10 травня

Чемпіони світу продовжили чорну смугу Німеччини в Лізі націй: відеоогляд

Збірна Франції здобула вольову перемогу в матчі проти Німеччини в рамках Ліги націй. Зустріч завершилася з рахунком 2:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Франція - Німеччина.

У першому таймі Німеччина вийшла вперед завдяки пенальті за гру рукою, який реалізував Тоні Кроос. Однак після перерви Антуан Грізманн спершу забив головою, а потім ударом з одинадцятиметрової позначки вивів Францію вперед

Відзначимо, що Німеччина зазнала другої поразки в Лізі націй при одній нічиїй. А у шости офіційних поєдинках цього року німецька збірна виграла лише раз.

У збірної Франції - 7 очок після трьох поєдинків Ліги націй. Також в цій групі 3 очки після двох матчів у Нідерландів.

Франція - Німеччина - 2:1
Голи: Грізманн, 62, 80 (з пенальті) - Кроос, 14 (з пенальті)

Франція: Льоріс, Павар, Варан, Кімпембе, Ернандес, Канте (Нзонзі, 90+4), Погба, Мбаппе (Дембеле, 86), Грізманн (Ндомбеле, 90+1), Матюїді, Жиру

Німеччина: Нойер, Гінтер (Брандт, 83), Зюле, Хуммельс, Шульц, Керер, Кімміх, Кроос, Гнабрі (Мюллер, 88), Вернер, Сане (Дракслер, 75)