Четвер, 2 травня

2 травня

Шахтар - Манчестер Сіті: відео голів

23 жовтня на стадіоні "Металіст" в Харкові пройшов матч третього туру Ліги чемпіонів між "Шахтарем" і "Манчестер Сіті". "Гірники" зазнали поразки з рахунком 0:3

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" - "Манчестер Сіті".

У першому таймі у "Манчестер Сіті" відзначилися Давид Сільва, який відправив м'яч у сітку ударом з льоту з меж штрафного, а також Емерік Ляпорт, який точно пробив головою після подачі кутового.

Після перерви до великого рахунок довів Бернарду Сілва. Точним ударом з лінії штрафного португалець завершив контратаку гостей після втрати Алана Патріка.

ШАХТАР - МАНЧЕСТЕР СІТІ - 0:3

Голи: Д. Сільва, 30, Емерік Ляпорт, 35, Б. Сілва, 71.

Після трьох турів у "Шахтаря" залишилося в активі 2 очки, у "Манчестер Сіті" тепер 6 очок.

Як повідомляв "Апостроф", в попередньому турі "гірники" зіграли внічию з "Ліоном", а "городяни" здобули вольову перемогу в матчі проти "Хоффенхайма".