НБУ:USD  39.20

7 травня

6 травня

ПСЖ - Наполі: відео голів

У Парижі відбувся матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів між ПСЖ і "Наполі". Зустріч завершилася внічию - 2: 2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу ПСЖ - "Наполі".

"Наполі" відкрив рахунок на 29-й хвилині матчу - після пасу Хосе Кальєхона Лоренцо Інсіньє вийшов на ворота і красиво перекинув голкіпера.

Після перерви ПСЖ відігрався завдяки автоголу - Тома Меньє прострілював у центр штрафного, а Маріо Руй зрізав м'яч у власні ворота.

На 77-й хвилині неаполітанці знову повели в рахунку. Після удару Фабіана Руїса м'яч від Маркіньоса відскочив прямо до Дріса Мертенса, і бельгієць з близької відстані не схибив.

Піти від поразки ПСЖ вдалося вже в компенсований до другого тайму час - красивим ударом з-за меж штрафного відзначився Анхель Ді Марія.

Таким чином, у "Наполі" після трьох турів в активі 5 очок, у ПСЖ - 4 очка.

ПСЖ - НАПОЛІ - 2:2

Голи: Маріу Руї, 61 (у свої ворота), Ді Марія, 90+3 - Лоренцо Інсіньє, 29, Мертенс, 77