20 квітня

19 квітня

18 квітня

Барселона - Реал: відео голів

У матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" на своєму полі розгромила "Реал" з рахунком 5:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Барселона" - "Реал".

На самому початку зустрічі рахунок відкрив Коутиньо, якому асистував Альба. В середині тайм розрив в рахунку збільшив Суарес, який заробив пенальті і сам його реалізував. На початку другого тайму "Реал" змінився. Спочатку Марсело відіграв один гол, а потім Модріч мав зрівнювати рахунок, але влучив у штангу. Але потім "Барселона" повернула собі перевагу, і Суарес двічі відзначився з передач Роберто. Крапку в матчі поставив Відаль, з пасу Дембеле.

"Барселона" - "Реал" - 5:1 (2:0)

Голи: Коутіньйо (11), Суарес (30, з пенальті, 75, 83), Відаль (87) - Марсело (50)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Барселона" обіграла "Тоттенхем" в Лізі чемпіонів.