Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

"Кажани" здобули першу перемогу в Лізі чемпіонів: відеоогляд

7 листопада в Іспанії в матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів місцева "Валенсія" приймала швейцарський "Янг Бойз". Гра завершилася перемогою господарів поля з рахунком 3:1.

"Валенсія" вийшла вперед завдяки швидкому голу Міни на 14-й хвилині, проте на 37-й хвилині Ассале встановив рівність у рахунку. Ще до перерви Міна вивів свою команду вперед, а на 56-й хвилині Солер подвоїв перевагу "кажанів".

Наприкінці матчу гості залишилися в меншості і так не змогли що-небудь протиставити супернику.

"Валенсія" — "Янг Бойз" 3:1

Голи: Міна, 14, 42, Солер, 56 — Ассале, 37.

"Валенсія": Нето, Васс, Пауліста, Гарай, Гайя, Коклен, Кондогбія (Везу, 87), Солер, Гедеш (Торрес, 75), Родріго, Міна (Гамейро, 68).

"Янг Бойз": Фон Бальмос, Мбабу, Фон Берген, Лаупер, Беніто, Нгамалеу (Сулеймані, 46), Соу, Саного, Фасснахт (Нсаме, 61), Оаро (Эбишер, 75), Ассале.

Попередження: Міна, Гайя, Солер — Нгамалеу, Мбабу, Беніто, Лаупер, фон Берген.

Видалення: Саного, 77 (пряма червона картка).