Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

"Наполі" і ПСЖ не визначили переможця в битві Ліги чемпіонів: відеоогляд

В італійському Неаполі відбувся матч четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів між місцевим "Наполі" і французьким ПСЖ. Зустріч завершилася внічию - 1:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Наполі" - ПСЖ.

Перший тайм пройшов практично без моментів, а ПСЖ відкрив рахунок перед самою перервою. Кіліан Мбаппе віддав пас на Хуана Берната, який увірвався у штрафну, а той точно пробив з лінії воротарського.

У другому таймі "Наполі" притиснув суперника до воріт, Джанлуїджі Буффон кілька разів врятував ПСЖ, але господарі все ж відігралися. Хосе Кальєхон прокинув м'яч повз воротаря, був збитий і заробив пенальті, а Лоренцо Інсіньє впевнено реалізував одинадцятиметровий. Правда, арбітри не помітили офсайд у Кальєхона до того, як на ньому сфолив Буффон.

Таким чином, у "Наполі" після чотирьох турів в активі 6 очок, а у ПСЖ - 5 очок.

"Наполі" - ПСЖ - 1:1
Голи: Інсіньє, 62 (з пенальті) - Бернат, 45+2

"Наполі": Оспіна, Максимович (Хісай, 76), Кулібалі, Альбіоль, Маріу Руї, Аллан, Гамшик, Руїс (Зьелінскі, 71), Кальєхон, Мертенс (Унас, 83), Інсіньє

ПСЖ: Буффон, Керер (Чупо-Мотінг, 90+2), Маркіньос, Тіаго Сілва, Бернат, Меньє (Кімпембе, 73), Верратті, Дракслер, Ді Марія (Кавані, 77), Мбаппе, Неймар

Попередження: Руїс - Мбаппе, Керер, Верратті, Неймар

Як повідомляв "Апостроф", в іншому матчі цієї групи "Ліверпуль" сенсаційно програв "Црвене Зірці".