Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Динамо - Ренн: відео голів

У Києві відбувся матч четвертого туру групового етапу Ліги Європи між "Динамо" і "Ренном". Кияни здобули перемогу з рахунком 3:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Динамо" - "Ренн".

Кияни вийшли вперед на 13-й хвилині матчу - Віктор Циганков виконав навіс з кутового, а Беньямін Вербич точно пробив головою.

На 68-й хвилині "Динамо" збільшило свою перевагу, знову забивши після стандарту - подачу зі штрафного замкнув Віталій Миколенко.

Ще через чотири хвилини кияни довели рахунок до великого - Микола Шапаренко втік від суперника, увійшов у штрафну і завдав красивого обвідного удару.

На 89-й хвилині гості забили гол престижу - Мбайє Ньянг обіграв Дениса Бойка і віддав пас на Теосона Сібачо, якому залишалося тільки відправити м'яч у порожні ворота.

Таким чином, кияни набрали 8 очок після чотирьох матчів. У "Ренна" залишилося 3 очка.

ДИНАМО - РЕНН - 3:1

Голи: Вербич, 13, Миколенко, 68, Шапаренко, 72 - Сібачо, 89