• НБУ:USD 38.80
НБУ:USD  38.80

29 березня

Манчестер Сіті - Шахтар: відео голів

"Манчестер Сіті" розгромив "Шахтар" в матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч завершилася перемогою чемпіона Англії з рахунком 6:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Манчестер Сіті" - "Шахтар".

"Манчестер Сіті" вийшов вперед вже на 13-й хвилині - простріл Ріяда Мареза у воротарську замкнув Давид Сільва.

На 24-й хвилині матчу господарі збільшили перевагу завдяки безглуздому пенальті. Рахім Стерлінг, намагаючись пробити, колупнув газон ногою, і угорський арбітр Віктор Кашшаї вирішив вказати на точку. Микола Матвієнко, який знаходився за спиною у Стерлінга, навіть не торкався суперника.

До великого "Ман Сіті" довів рахунок на 48-й хвилині - Стерлінг отримав пас від Олександра Зінченка, промчав до штрафної і красиво пробив у дальній кут.

МАНЧЕСТЕР СІТІ - ШАХТАР: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ОГЛЯД МАТЧУ

На 72-й хвилині матчу господарі ще раз відзначилися з пенальті - Тарас Степаненко збив Сільву, а Жезус з "точки" оформив дубль.

Ще через дванадцять хвилин п'ятий гол господарів забив Марез - Андрій П'ятов не впорався з ударом півзахисника з гострого кута.

Крапку в матчі вже в компенсований час поставив Габріел Жезус, який з-за меж штрафного перекинув голкіпера, який вийшов з воріт.

Після цього матчу "Ман Сіті" набрав 9 очок, а у "Шахтаря" залишилося 2 очка.

МАНЧЕСТЕР СІТІ - ШАХТАР - 6:0

Голи: Д. Сілва, 14, Жезус, 24 (з пенальті), 72 (з пенальті), 90+2, Стерлінг, 49, Марез, 84