Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Суперники "Шахтаря" видали неймовірну нічию в Лізі чемпіонів: відеоогляд

7 листопада у Франції в матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів місцевий "Ліон" приймав німецький "Хоффенхайм". Зустріч завершилася внічию - 2:2.

Господарі двічі відзначилися в перші півгодини матчу, однак у другому таймі гості відігралися, причому зробили це в меншості. На 51-й хвилині "Хоффенхайм" залишився вдесятьох після вилучення Касима Нуху, але через чотирнадцять хвилин відіграв один м'яч, а вже в компенсований час уникнув поразки.

"Ліон" після чотирьох турів набрав 6 очок і посідає друге місце в групі F, а у "Хоффенхайма" - 3 очки і третя сходинка.

"Ліон" - "Хоффенхайм" - 2:2
Голи: Фекір, 19, Ндомбеле, 28 - Крамаріч, 65, Кадержабек, 90+2

"Ліон": Антоні Лопеш, Марсело, Морель, Менді, Денайер, Тузара, Ндомбеле (Діоп, 88), Депа (Траоре, 87), Ауар, Фекір (Дембеле, 74), Рафаел.

"Хоффенхайм": Бауманн, Нуху, Фогт, Бічакчич, Шульц, Грілліч (Нелсон, 57), Демірбай (Нордтвейт, 79), Кадержабек, Крамаріч, Бельфоділь (Салаї, 67), Жоелінтон.

Попередження: Денайер, Адамс, Грілліч, Бічакчич, Фогт, Жоелінтон, Морель.

Вилучений: Нуху, 51.

Як повідомляв "Апостроф", в іншому матчі цієї групи "Манчестер Сіті" розгромив "Шахтар" (6:0).