• НБУ:USD 39.15
НБУ:USD  39.15

16 квітня

"Ворскла" програла в драматичному матчі в Лізі Європи: відеоогляд

Полтавська "Ворскла" поступилася в матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи азербайджанському "Карабаху". Матч завершився перемогою гостей з рахунком 1:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ворскла" - "Карабах".

Єдиний гол у матчі був забитий з 11-метрового штрафного удару на 13-й хвилині першого тайму. Артур обрізався у своїй штрафній, віддаючи передачу на Шуста, а голкіперу нічого не залишалося, як сфолити на супернику. З 11-метрової позначки точно пробив Абдуллаєв.

Відзначимо, що в другому таймі арбітр зупиняв зустріч через поведінку фанатів. Суддя відвів команди в роздягальні, а через 10 хвилин повернув футболістів на поле. Рішення про припинення матчу він прийняв після того, як фанати почали підривати піротехніку на стадіоні.

Після чотирьох турів в активі "Ворскли" три бали, стільки ж у "Карабаху".

ВОРСКЛА - КАРАБАХ: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ

Ворскла — Карабах 0:1

Гол: Абдулаєв, 13 (пен.).

Ворскла: Шуст, Пердута, Чеснаков, Чижов, Артур, Якубу (Карека, 55), Скляр, Шарпар, Ребенок, Кулач, Коломоєць.

Карабах: Халльдоурссон , Медведєв, Ржезничак, Садихов, Геррье, Мічел, Гараєв, Славчев, Деларж (Озобич, 87), Абдуллаєв, Зубир (Мадатов, 73).

Попередження: Якубу, Скляр, Чижов, Шарпар — Герр'є, Медведєв.