Пʼятниця, 3 травня

3 травня

"Реал" зганьбився в чемпіонаті Іспанії: відеоогляд

Мадридський "Реал" розгромно програв середняку чемпіонату Іспанії "Ейбару". Матч 13-го туру завершився поразкою "вершкових" з рахунком 0:3.

У першому таймі в складі "Ейбар" відзначився Гонсало Ескаланте, а протягом п'яти хвилин на початку другої половини матчу Серхіо Енчіч і Кіке довели рахунок до великого.

Для "Реала" ця поразка стала п'ятим в чемпіонаті Іспанії в поточному сезоні. "Вершкові" йдуть на шостому місці, маючи в активі 20 очок. "Ейбар" після цієї гри набрав 18 очок і піднявся відразу на сьомий рядок.

"Ейбар" - "Реал" - 3:0
Голи: Ескаланте, 18, Енріч, 52, Кіке, 57

"Ейбар": Ріесго, Пенья, Олівейра, Раміс, Хосе Анхель, Орельяна (Альварес, 83), Ескаланте, Хордан, Кукурелья, Енріч (Шарлес, 74), Кіке (Де Бласіс, 88)

"Реал": Куртуа, Одріосола (Карвахаль, 54), Варан, Рамос, Марсело, Модріч (Іско, 63), Кроос, Себальос, Асенсіо (Вінісіус, 74), Бензема, Бейл

Попередження: Кукурелья, Хордан - Бейл

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, де дивитися матч "Роми" і "Реала" в п'ятому турі Ліги чемпіонів.