• НБУ:EUR 42.45

17 травня

16 травня

"Динамо" зазнало четвертої поразки в чемпіонаті України: відеоогляд

У матчі 16-го туру чемпіонату України "Олександрія" несподівано обіграла "Динамо" з рахунком 2:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Олександрія" - "Динамо".

Рахунок був відкритий на самому початку матчу. Цуріков класним ударом з льоту замкнув передачу Банади. В середині тайму становище зрівняв ударом головою Вербич. У другому таймі у ворота "Динамо" був призначений пенальті, який реалізував Запорожан.

ОЛЕКСАНДРІЯ - ДИНАМО: ВІДЕО ГОЛІВ

Ця поразка стала вже четвертою для "Динамо" в нинішньому сезоні.

Після цього матчу "Олександрія", набравши 33 очка, вийшла на друге місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги. "Динамо" залишилося на другій позиції, маючи в активі 32 очки.

"Олександрія" - "Динамо" - 2:1 (1:1)

Голи: Цуріков (6), Запорожан (56, з пенальті) - Вербич (34)

"Олександрія": Паньків, Бабогло, Бондаренко, Ковалець (Довгий, 87), Цуріков, Запорожан, Сітало, Шастал (Пашаєв, 77), Гречишкін, Банада, Задерака (Протасов, 57)

"Динамо": Бойко, Кендзьора, Кадар, Шепелев, Сідклей (Русин, 64), Сидорчук, Миколенко, Шапаренко, Буяльський, Циганков, Вербич

Попередження: Задерака, Сітало, Ковалець, Запорожан - Шапаренко, Шепелев, Кендзьора, Сидорчук, Бойко, Кадар.