Четвер, 18 квітня

18 квітня

ПСЖ виграв битву грандів у Лізі чемпіонів: відеоогляд

У п'ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів в Парижі зустрічалися місцевий ПСЖ і англійський "Ліверпуль". Господарі здобули перемогу з рахунком 2:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу ПСЖ - "Ліверпуль".

Всі голи в матчі були забиті в першому таймі. Парижанам вдалося двічі засмутити суперника завдяки ударам Хуана Берната і Неймара. Однак "Ліверпуль" на перерву без забитого м'яча не пішов - пенальті реалізував Джеймс Мілнер.

ПСЖ - ЛІВЕРПУЛЬ: ДИВИТИСЯ ВІДЕО ГОЛІВ

Завдяки цій перемозі ПСЖ вийшов на друге місце в групі С. У "Наполі" - 9 очок, у ПСЖ - 8 очок, у "Ліверпуля" - 6 очок, у "Црвени Звезди" - 4 очки.

ПСЖ - "Ліверпуль" - 2:1
Голи: Бернат, 13, Неймар, 37 - Мілнер, 45+1 (з пенальті)

ПСЖ: Буффон, Керер, Сілва, Кімпембе, Бернат, Маркіньос, Верратті, Мбаппе (Рабьо, 85), Неймар, Ді Марія (Алвес, 65), Кавані (Чупо-Мотінг, 65)

Ліверпуль: Аліссон, Гомес, Ловрен, ван Дейк, Робертсон, Мілнер (Шакірі, 77), Хендерсон, Вейналдум (Кейта, 66), Салах, Фірміно (Старрідж, 71), Мане

Попередження: Верратті, Неймар - Вейналдум, Гомес, Старрідж, ван Дейк, Робертсон, Кейта

СПЕЦПРОЕКТ ЛІГА ЧЕМПІОНІВ-2018/2019: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ ВСІХ ІГОР

"Апостроф" також опублікував відеоогляд матчу інших команд групи С "Наполі" і "Црвени Звезди".