Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

Українська біатлоністка завоювала золоту медаль на Кубку світу: опубліковано відео

Українська біатлоністка Юлія Джима стала переможницею індивідуальної гонки Кубка світу, яка відбулася в Поклюці.

Джима завершила 15-кілометрову дистанцію за 43 хвилини шість секунд, не допустивши жодного промаху.

Ця золота медаль стала першою в кар'єрі 28-річної Джими.

Друге місце зайняла полячка Моніка Гойніш, яка поступилася Джимі 5,9 секунди. Бронза у чешки Маркети Давидової.

Інші українки виступили не так вдало. Підгрушна (1 промах) завершила гонку на 15-й позиції, Меркушина (1) зайняла 18-е місце, Журавок (0) - 20-е, Семеренко (2) - 41.

Наступна жіноча гонка пройде також в Поклюці 8 грудня, о дисципліни спринт на дистанції 7,5 кілометрів.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українець Сергій Семенов посів шосте місце в індивідуальній гонці Кубка світу.

Розділ: Спорт Тема: Биатлон