Четвер, 25 квітня

25 квітня

Український біатлоніст показав блискучий результат на Кубку світу

Українець Сергій Семенов посів високе шосте місце в індивідуальній гонці Кубка світу з біатлону, який в ці дні проходить у Поклюці.

По ходу гонки Семенов закрив усі мішені, проте до бронзової медалі українцю не вистачило майже 25 секунд, а переможцю наш спортсмен програв 45 секунд.

Перемогу в гонці здобув іменитий француз Мартен Фуркад, другим став німець Йоханнес Кюн, а третім - австрієць Сімон Едер.

Відзначимо, що для Семенова шосте місце стало найкращим результатом на етапах Кубка світу з 2016 року, коли він ставав п'ятим у спринті Холменколлена.

Що стосується інших українців, то Артем Прима з двома промахами посів 21-е місце, Артем Тищенко з чистою стрільбою став 31-м, а Віталій Кільчицький - з трьома промахами 74-м.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що Україна завоювала медаль в першій гонці нового сезону Кубка світу.