Пʼятниця, 19 квітня

19 квітня

18 квітня

Ліверпуль - Манчестер Юнайтед: відео голів

У центральному матчі 17-го туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" приймав "Манчестер Юнайтед". Господарі здобули перемогу з рахунком 3:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Ліверпуль" - "МЮ".

"Ліверпуль" вийшов вперед на 24-й хвилині матчу - Фабіньо виконав пас в центр штрафної на Садіо Мане, сенегалець першим дотиком прийняв м'яч на груди, а другим відправив сферу у сітку.

"МЮ" відігрався на 33-й хвилині - після прострілу Ромелу Лукаку Аліссон випустив м'яч з рук прямо на Джессі Лінгарда, і півзахисник гостей з кількох метрів не схибив.

На 73-й хвилині господарі повернули собі лідерство. Після удару Джердана Шакірі, який вийшов на заміну, м'яч рикошетом від ноги Ешлі Янга влучив у поперечину, від якої залетів у сітку.

Ще через сім хвилин Шакірі оформив дубль, і знову за допомогою рикошету. Після удару з-за меж штрафного м'яч влучив у ногу Еріка Байї і опинився сітці.

"Ліверпуль" набрав 45 очок і очолює турнірну таблицю АПЛ. "МЮ" (26 очок) йде шостим.

ЛІВЕРПУЛЬ - МЮ - 3:1

Голи: Мане, 24, Шакірі, 73, 80 - Лингард, 33