Четвер, 28 березня

28 березня

Юна українська тенісистка вийшла у півфінал престижного турніру

15-річна українська тенісистка Дарина Лопатецька пробилася до півфіналу турніру ITF Kidsland Men's and Women's 25K tournament, який проходить в Гонконзі.

У чвертьфінальному поєдинку Лопатецька домоглася перемоги над досвідченою японкою Дзюнрі Намігатой. Обидві партії завершилися з однаковим рахунком 6:3.

У цьому матчі українка зробила сім брейків, а також п'ять разів втримала свою подачу з дев'яти спроб.

Дарина Лопатецька (Україна) - Дзюнрі Намігата - 6:3, 6:3

За вихід у фінал Лопатецька посперечається з 19-річною Монікою Кілнаровою з Чехії, яка домоглася перемоги над Май Мінокосі в поєдинку, який тривав дві з половиною години.

В даний момент Лопатецька займає 492-е місце в рейтингу WTA, але після цього турніру точно поліпшить свої позиції.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українська тенісистка Леся Цуренко вийшла в півфінал турніру в Брісбені.