• НБУ:EUR 42.05
НБУ:USD  38.90

28 березня

Лідер чемпіонату Англії втратив найважливіші очки

У матчі 25-го туру чемпіонату Англії "Ліверпуль" на виїзді зіграв внічию з "Вест Гемом" з рахунком 1:1.

Рахунок був відкритий на 22-й хвилині зустрічі, відзначився Садіо Мане, якому асистував Джеймс Мілнер. Ця гольова передача дозволила Мілнеру вийти на сьоме місце в списку найкращих асистентів в історії Прем'єр-ліги, обійшовши легендарного Девіда Бекхема. Втім, вже через кілька хвилин господарі зуміли відігратися завдяки голу Мічейла Антоніо. Більше голів у цій зустрічі забито не було.

Після цього матчу "Ліверпуль" продовжує лідирувати в турнірній таблиці АПЛ, але відрив команди "Манчестер Сіті", який йде другим, становить всього три очки.

У наступному турі "червоні" на своєму полі зіграють з "Борнмутом". Матч відбудеться 9 лютого.

"Вест Гем" - "Ліверпуль" - 1:1 (1:1)

Голи: Антоніо (28) - Мане (22)

"Вест Гем": Фабіаньскі, Фредерікс, Діоп, Огбонна, Крессуелл, Райс, Нобл (Обіанг, 79), Антоніо, Снодграсс, Феліпе Андерсон (Артур Масуаку, 90), Ернандес (Керролл, 79).

"Ліверпуль": Аліссон, Мілнер, Матіп, ван Дейк, Робертсон, Лаллана (Шакірі, 69), Фабіньо, Кейта, Салах, Фірміно (Орігі, 75), Мане.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Манчестер Сіті" здобув непросту перемогу в битві грандів чемпіонату Англії.