• НБУ:EUR 40.00
НБУ:USD  39.80

28 березня

Світоліна впевнено пробилася до третього кола престижного турніру в ОАЕ

Краща тенісистка України Еліна Світоліна пробилася до третього кола турніру серії WTA Premier 5 в Дубаї.

У матчі 1/16 фіналу українка грала проти Онс Жабер з Тунісу. Після перемоги в першому сеті з рахунком 7:6 і при 4:0 у другій партії на користь Світоліної Жабер знялася зі змагань.

До цього часу суперниці провели на корті годину і 18 хвилин. На рахунку Світоліної дві подачі навиліт і три подвійні помилки. Жабер зробила чотири ейси і один раз помилилася при введенні м'яча в гру.

У третьому колі Світоліна зіграє з переможницею пари Чжен Сайсай (41-е місце в світовому рейтингу) – Гарбінье Мугуруса (19).

Нагадаємо, що Світоліна є чинною переможницею турніру в ОАЕ. Також сьогодні свій матч зіграє Леся Цуренко, якій протистоятиме Чжу Лінь з Китаю.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українські тенісистки поліпшили свої позиції у рейтингу WTA.