Неділя, 5 травня

5 травня

4 травня

Найкраща тенісистка України програла матч-трилер на супертурнірі в Дубаї: опубліковано відео

Перша ракетка України Еліна Світоліна в півфіналі турніру в Дубаї програла швейцарці Белінді Бенчіч і вилетіла з турніру.

Українка невдало розпочала матч, програвши свою подачу в першому ж геймі, а незабаром суперниця зробила ще один брейк. У підсумку сет завершився перемогою Бенчіч з рахунком 6:2. У другій партії Світоліна знову відразу програла подачу, але моментально зробила зворотний брейк. До кінця сету Світоліна ще один раз поступилася в геймі на своїй подачі, але зуміла зробити два брейка, що призвело до виграшу сету - 6:3.

У вирішальній партії Світоліна зробила брейк в сьомому геймі, потім взяла свою подачу й повела 5:3, але потім примудрилася програти два гейми поспіль, не взявши жодного очка. Після цього Бенчіч взяла свою подачу, вийшла вперед 6:5 і могла завершити матч в наступному геймі, але Світоліна зуміла відіграти три матч-боли. На жаль, ці зусилля не принесли успіху українці і вона поступилася на тай-брейку - 3:7.

Еліна Світоліна (Україна) - Белінда Бенчіч (Швейцарія) - 2:6, 6:3, 6:7

Світоліна і Бенчіч зустрічалися вдруге в історії і обидва рази сильнішою виявилася швейцарка.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що в чвертьфіналі турніру в Дубаї Світоліна перемогла Карлу Суарес-Наварро.

Розділ: Спорт Тема: Теннис